NAŠE SLUŽBY SVATEBNÍCH FOTOGRAFŮ

Váš svatební den je především Váš den. Pokud se rozhodnete vybrat si nás jako své svatební fotografy, bude pro nás velkou ctí jej s Vámi sdílet. Vaše svatební fotografie by měly zachycovat všechny nevratné a neopakovatelné okamžiky Vašeho svatebního dne, ke kterým se právě díky naši práci budete moci kdykoli vracet. Fotografování se účastníme oba dva, což nám dává možnost aby alespoň jeden z nás byl vždy na tom správném místě.

Náš aktuální ceník Vám rádi na vyžádání pošleme.

Našim klientům poskytujeme služby maximálně přizpůsobené jejich přáním a požadavkům, proto i uvedené balíčky a jejich ceny jsou pouze orientační a vždy je možné se domluvit na alternativním programu fotografování. Pro podrobnější informace o našich svatebních fotografických balíčcích, prosím volte mezi výše uvedenými odkazy.

Naší snahou je vždy vytvořit vhodnou a vyváženou kombinaci dokonalých portrétních fotografií a fotografií dokumentárního typu zachycujících letmé okamžiky a silné emoce. Našim cílem je vytvořit originální a neotřelé, ale přirozené obrazy jednoho z nejdůležitějších dnů Vašeho života. I pro nás je největší odměnou Vaše radost a překvapení z překrásných fotografií.

Více ukázek naší práce najdete na našem Facebookovém profilu nebo blogu.

 

Co se bude dít po svatebním dni?

Hned druhý den po Vašem svatebním dni pečlivě vybereme z průběhu celého svatebního dnepřibližně 30 fotografií které zpracujeme a které Vám pošleme e-mailem. Následující dny pečlivě vybíráme ty nejlepší záběry pořízené během celého fotografování. Jednu po druhé poté retušujeme. Všechny takto zpracované fotografie zařadíme do webové galerie, na kterou Vám pošleme odkaz. Tento proces trvá přibližně 4 až 8 týdnů, v závislosti na sezoně. Počet fotografií závisí na zvoleném balíčku, od 200 u nejkratšího až do 800 u celodenního fotografování.

Jakmile jsou Vaše fotografie zpracovány, pošleme Vám USB flash disk se všemi fotografiemi ve formátu jpg a to jak v malém rozlišení vhodném k prohlížení, tak ve velkém rozlišení určeném k tisku.

Pokud pro Vás budeme připravovat fotoknihu, její příprava a korektury trvají podle našich zkušeností od dvou do čtyř týdnů.

 

Jak dlouho dopředu bychom si měli zamluvit termín?

Pokud se chcete vyhnou zklamání, doporučujeme objednat služby svatebního fotografa co nejdříve potom, jakmile dostanete potvrzený termín Vaší svatby. Nejatraktivnější termíny jsou obsazeny již v říjnu - listopadu předchozího roku.

Pokud se rozhodnete našich služeb využít, pro závaznou rezervaci termínu Vás požádáme o uhrazení zálohy ve výši 50% z ceny objednaného balíčku. Druhou polovinu ceny doplatíte až po obdržení všech fotografií.

Před závazným objednáním termínu se s Vámi a Vaším partnerem osobně sejdeme a probereme Vaše požadavky a přání na svatební fotografie. Při té příležitosti Vám také ukážeme vzory našich fotoknih.

 

Kolik času si máme rezervovat na portrétní fotografování?

Vaše portrétní fotografie budou patřit k jedněm z nejdůležitějších z celého svatebního dne. Doporučujeme vyhradit si alespoň 2 hodiny v průběhu dne. Pokud se Vám podaří dát nám více času na portrétní fotografování, budeme schopni pořídit více a lepší fotografie, případně fotografovat na více lokalitách, což dá fotografiím větší rozmanitost.

Ve které části dne je nejlepší portrétní fotografování uskutečnit? Možností je několik, vždy záleží na Vašich preferencích. Je možné fotografovat ještě před obřadem, případně hned po obřadu, kdy se svatebčané přemisťují na místo hostiny. Často fotografujeme po prvním přípitku či mezi svatební polévkou a hlavním chodem. Fotografování po svatebním obědě je také možné ale z našeho hlediska méně vhodné neboť nevěsta již v tuto dobu bývá unavená.

 

Jak se počítá čas, po který fotografujete?

Náš pracovní čas počítáme od příjezdu na první domluvené místo, nejčastěji je to domů k nevěstě, kde probíhají přípravy. Odjezdem z posledního místa kde jsme fotografovali náš čas končí. Nepočítáme tedy čas potřebný k naší dopravě na a z místa svatby.

 

Jaké produkty nabízíte?

Naším klientům nabízíme fotoknihy, tisk velkých fotografií a jejich rámování. Tyto doplňkové služby si můžete objednat ještě před svatbou a jejich cenu Vám připočteme ke zvolenému balíčku, nebo si je můžete objednat až po svatbě.

Nejpopulárnějším produktem který nabízíme jsou bezesporu fotoknihy. Jejich návrhu věnujeme velkou péči, design každé z nich je unikátní, nepoužíváme žádné šablony. Před tiskem fotoknihy Vám ji pošleme v elektronické podobě ke korektuře.

Ceník našich produktů Vám rádi pošleme.

 

Na jakých lokalitách fotografujete?

Fotografujeme po celé České republice. Pokud lokalitu Vaší svatby neznáme, pár dní před svatbou ji navštívíme a vytipujeme si lokality vhodné k fotografování. S našimi návrhy Vás seznámíme a společně vybereme ta nejvhodnější místa. Někteří snoubenci preferují romantické zahrady, jiní více industriální prostředí. Rozhodně Vás nebudeme nutit sedat si do trávy v zámeckém parku, pokud by se Vám více líbily fotografie z opuštěné slévárny. A samozřejmě naopak.

 

Pokud máte jakékoli dotazy, naváhejte se s nimi na nás obrátit!